iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Konut Satışlarında Üçüncü Çeyrekten İtibaren Artış Bekleniyor
22.04.2020 09:17

Hürriyet Emlak, hem mevcut üyelerinin hem de üye olmak isteyen tüm gayrimenkul danışmanlarının faydalanabileceği yeni kampanyası ile 2 ay hiçbir ücret almadan ilan listeleme fırsatı sunuyor.  Kampanyanın detaylarının paylaşıldığı online basın toplantısında konuşan Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Ge..

Şantiyelere Özel Denetim ve Karantina Sistemi Uygulanmalı
21.04.2020 19:16

BURSA (DÜNYA) - İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Koronavirüs nedeniyle inşaatlarda işçi sağlığı ve güvenliği konusunda riskler bulunduğunu belirtirken, sektörün de ekonomik anlamda zor günlerden geçtiğini söyledi. Albayrak, şantiyelere özel bir denetim ve karantina sistemi uygulanması gerektiğini bildirer..

Emlakçı Enflasyonu Sona Erecek
20.04.2020 18:30

Pandemi sonrasının gayrimenkul satış sektörüne etkileri konusunda görüşlerini dile getiren Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Yönetim Kurulu Üyesi Sühran Aras, sektörde büyük bir dönüşümün başladığını söyledi. Brandayı asıp, ilanı girip müşterinin aramasını bekleme yönteminin tamamen so..

Satışlar Corona Virüs Dinlemedi
17.04.2020 09:15

A muhabirinin derlediği bilgiye göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın geçen yılın ikinci yarısından itibaren kademeli olarak faiz indirim sürecine girmesi, konut kredi faizlerinin de gerilemesine neden oldu. Başta kamu bankaları olmak üzere bankaların da konut faizlerinde indirime yönelmesiyle vatandaşların konuta olan ilgisi arttı. T&..

BURSA İNŞAAT TV