iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Saçma Konut İlanlarına İnanmayın
15.04.2020 09:04

Corona virüs birçok sektörü etkilerken emlak sektöründe de talebin düşmesine yol açtı. Piyasa, beklemeye geçerken önümüzdeki dönemde şehir dışı evlere yönelik talebin artabileceği belirtiliyor. "İNTERNETTEKİ SAÇMA İLANLARA DİKKAT!" İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa bu d&oum..

Gayrimenkul Sektörünün Corona Virüs Sonrası Toparlanması Bekleniyor
14.04.2020 11:49

Uluslararası ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield tarafından, "Koronavirüsün Türkiye Gayrimenkul Pazarına Etkileri" başlıklı rapor hazırlandı. Rapora göre, Oxford Economics, Türkiye'nin 2020 büyüme tahminini yüzde 2,8’den yüzde 1,7'ye, Moody's yüzde 3'ten yüzde eksi 1,4'e ç..

İnşaat Projeleri Kendi Kripto Para Birimlerini Çıkarabilir
13.04.2020 16:48

Türkiye’de blockchain çalışmaları hız kazandı. Ülkenin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkul alanında büyük veri (big data) ve yapay zeka (AI) gibi yeni nesil teknolojilerin yanı sıra blockchain’den de faydalanması için peşi sıra projeler üretiliyor. İnşaat sektöründe Bitcoin (BTC) kullanılması için önerile..

Blockchain Gayrimenkul Sektörüne Güven Getirecek
11.04.2020 15:24

Gayrimenkul sektörünün büyük veri (big data), yapay zeka ve blok zinciri (blockchain) teknolojileriyle düzenlenmesini, endeksleşmesini ve nihayetinde borsalaşmasını sağlamak amacıyla kurulan GABORAS, dijital gayrimenkul okuryazarlığı konusunda da organizasyonlar düzenliyor. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan Blockchain teknolojisinin garyirmenkul ..

BURSA İNŞAAT TV