iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Çelik fiyatlarını spekülatörler yükseltiyor
08.02.2021 15:47

Çeliğin son bir yıl içinde gelen zamlarla altınla yarıştığını söyleyen Vasıflı ve Parlak Çelik Üreticileri Derneği (VASPEDER)Yönetim Kurulu Üyesi ve Akçelik Demir Çelik A.Ş. CEO’su Yavuz Kılıç, geçen yıla göre çelik fiyatlarında yüzde 70’in üzerinde artış olduğunu belirtti. Kılıç, öze..

Bursa'ya A Plus konfor geliyor!.. Macrocity Nilüfer'de fiyatlar açıklandı...
08.02.2021 15:34

Bursa, Ergünkent İnşaat güvencesiyle yeni bir konut ve yaşam alanına kavuşuyor: Macrocity Nilüfer. Bursa’yı A Plus rezidans anlayışıyla tanıştıracak olan Macrocity Nilüfer, şehrin merkezinde en üst düzey konforu sunacak. ve akıllı ev sistemleriyle günlük yaşamı kolaylaştıracak. Bursa’nın gözdesi Nilüfer’in kalbi konumund..

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (KVKK)
08.02.2021 15:15

Merhaba ; KVKK nedir? Kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemektir. Bu Kanun hükümleri, kişisel verileri işlenen gerçek kişi..

Bursa Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Proje Yarışması Üzerine
04.02.2021 18:18

Bursa Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Proje Yarışması sonuçları, 31 Ocak günü açıklandı. Açıklanan sonuçlar ve paylaşılan imajlar, yarışmaya katılan ve yoğun emek harcayan bir ekip olarak, bizlerde büyük hayal kırıklığı ve şaşkınlık yarattı. Yarışmadan herhangi bir ödül alamamış olmamızdan ziyade, ödüllerde..

BURSA İNŞAAT TV