iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Bursa'da tehlike saçan o bina yıkıldı!
14.02.2020 11:47

Güneybudaklar Mahallesi'nde yer alan iki katlı ahşap bina, geçtiğimiz günlerde çıkan yangında büyük hasar görmüş ve kullanılamaz hale gelmişti. Her an yıkılma tehlikesi olan ve vatandaşların büyük endişe duyduğu binaya Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri müdahale etti. İçinde oturulamayacak d..

'Sadece bir meydan değil Bursa'yı değiştirecek mihenk taşı'
13.02.2020 11:19

Osmangazi Alanı ile beraber Bursa'nın merkezi konumundaki çok geniş bir bölgenin soluk alacağını belirten Başkan Dündar, "Osmangazi Alanı ile beraber Bursa'mızın kalbi hem kültürel, hem sosyal hem de bölgenin metamorfozu ile ekonomik bedelin ciddi anlamında çoğaldığı çok ehemmiyetli bir mihenk taşı olacak" dedi. DAHA ÖNCEKİ BU..

Altay Tasarım İnşaat-Üstündağ Yapı İş Ortaklığından 100 milyon TL'lik Proje
12.02.2020 14:40

Projede ayrıca 7.122 m2 otopark, konferans salonu ve toplantı salonlarının da bulunduğu  ile birlikte 8750 m2 de yönetim binası bulunmaktadır.  Proje bodrum+zemin+2 kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşuyor. İçerisinde 200 kişilik toplantı salonu, yönetici çalışma odaları, ofis çalışma odaları, yemekhane, mutfak ve otopark bulunmakta. Ayrıca &cce..

Merkez'den 'Kredi' Açıklaması!
11.02.2020 14:37

Çetinkaya, ticari işlemlerde ücret, masraf ve komisyonlara ilişkin yapılan düzenleme hakkında AA muhabirinin sorularını yanıtladı. "Neden böyle bir düzenleme yapılmasına ihtiyaç duyuldu?" sorusu üzerine Çetinkaya, mevcut durumda bankaların ticari müşterilerinden farklı isimler altında ücret, komisyon ve masraf aldığını belirtti. ..

BURSA İNŞAAT TV