iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Çocuk Aktivite Merkezine Dönüşüyor
07.02.2020 17:31

Yıldırım Mahallesi'nde 2 bin 100 metrekare alanda, inşa edilecek merkezin bünyesinde çocukların kullanımına yönelik oyuncak kütüphanesi, kütüphane, müzik odası, sinema odası, oyun odaları, bilgisayar atölyesi, kapalı ve açık etkinlik alanları yer alacak. Mollayegan Medresesi'ndeki tadilat ve restorasyon çalışmalarını yerinde i..

Bursa'da İnşaat Mühendislerinden deprem raporu
06.02.2020 11:09

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, Elazığ depreminin ardından bölgede yapılan teknik incelemelerle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Bölgeye yapılan teknik geziye Bursa Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden Prof. Dr. Adem Doğangün, Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Sami Döven, Bursa Teknik Üniversitesi&#..

Aktaş: 'Bursa depreme hazır'
05.02.2020 12:17

Büyükşehir Belediyesi'nin muhtemel deprem sonrası müdahale süreçleri, Başkan Alinur Aktaş liderliğinde yapılan toplantıyla ele alındı. Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda gerçekleşen ve bürokratların tam kadro katıldığı toplantıda, âfet koordinasyonu hakkında ilişkin planlama çalışmaları ile birimlerin görevleri k..

Nilüfer'de Çevreci Bir Adım
05.02.2020 12:00

Nilüfer Belediyesi, Almanya ve Türkiye özel sektör ortaklığında Nilüfer'e kazandırılan "Yeni Paket Atık Su Arıtma Tesisi" Plaza 16'da yapılan bir toplantı ile tanıtıldı. Nilüfer Belediyesi'nin İhsaniye Meydanı'ndaki hizmet binası yanında kurularak kısa süre önce faaliyete geçen ve hizmet binasının atık sularını biyoteknolo..

BURSA İNŞAAT TV