iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
İMO Bursa Şubesi'nde kazanan o isim oldu!
24.02.2020 07:53

İMO Bursa Şubesinde kongre heyecanı yaşandı. Kongrede Çalışma Grubu adına mevcut başkan Mehmet Albayrak, Çağdaş Mühendisler Grubu adına Kemal Cüneyt Erdem'in listeleri yarıştı. ÇALIŞMA GRUBU LİSTESİ Mehmet Albayrak, Elif Kibar Topcu, Cevat Şahin, Alper Dağdelen, Prof. Dr. Babür Deliktaş, Yükseler Göktaş, Korhan Başaralı, Ahsen Kurnu&cc..

Emniyet'e Modern Polis Merkezi
21.02.2020 11:38

Osmangazi Belediyesi, depreme dayanıksız olduğu için boşaltılarak yıkılan Gülbahçe Polis Merkezi'nin yerine Küçükbalıklı Mahallesi'nde modern bir polis merkezi inşa ediyor. Toplam 2 bin 132 metrekare alan üzerine inşa edilen Küçükbalıklı Polis Merkezi, iki kattan oluşuyor. 22 araçlık otoparkı, modern mimarisi ve emniyet birim..

Osmangazi'de metruk binalar yıkılıyor
20.02.2020 10:24

Osmangazi Belediyesi, insanların can güvenliğini tehdit etmesinin yanı sıra, sosyal riskler oluşturan ve kent estetiğini bozan metruk binaları tek tek yıkıyor. Uyuşturucu madde kullanıcılarının da mesken edindikleri binalar konusunda gelen talepleri değerlendiren belediye ekipleri, Dürdane Mahallesi'nde bulunan metruk binayı iş makinesi ile yıktı. Yaklaşık bir saat süren ç..

İnşaatta yükseliş başladı
18.02.2020 12:01

Yeni dönemde birleşerek büyümeye önem verdiklerinin altını çizen İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) Başkanı Mustafa Andıç, sektör olarak hızlı bir gelişim içerisinde olduklarını ve paydaşlarıyla çözüm üretebilecek konumda olduklarının altını çizdi. İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İn..

BURSA İNŞAAT TV