iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
"Faizsiz Yatırım Sistemi" Katlanarak Büyümeye Devam Ediyor
02.03.2020 14:20

Türkiye’de konut maliyetlerinin yüksek olması ve kredi ile alınan konutlarda bir de faiz baskısı nedeniyle vatandaşların tercih ettiği “faizsiz ev alma sistemi” her geçen gün vatandaşlar tarafından daha fazla tercih edilir hale geldi. Kredili sistemin tam olarak ihtiyacı karşılamadığı ve yüksek maliyet doğurduğu için ev ve araba almak için..

Binalarda İskana Dikkat!
01.03.2020 13:07

Ev alırken iyi araştırma yapmak çok önemli. Gözden kaçırdığınız en ufak bir detay, ileride büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Örneğin, mal sahibinden bir ev alacaksınız, tapusuna baktığınızda 'kat irtifakı' ya da 'kat mülkiyeti' olarak farklı ibareler gördünüz Posta'dan Meltem Kara Söyleyenoğlu'n..

İnşaat Sektörü Ok Gibi Fırlayabilir
28.02.2020 14:52

İstanbul İnşaatçılar Derneği Başkanı Nazmi Durbakayım, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan ve geçen yıla ilişkin üretim yöntemiyle hesaplanan gayrisafi yurt içi hasıla (GSYH) sonuçlarını değerlendirdi. İnşaat sektörünün iyice gerilen yay pozisyonunu aldığını kaydeden Durbakayım, 2019 itibarıyla açıkla..

Konut Kredisi Alma Şartları Nelerdir ?
28.02.2020 13:36

KONUT KREDİSİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER * Konut kredisi alınırken öncelikler kredi notunuzun en az 1100 olması gereklidir. * Çok fazla borcunuzun olması, önceden aldığınız kredilerin batık görünmesi, karşılıksız çekinizin olması ve kredi kartı borcunuzun düzensiz ödenmesi kredi notunuzu düşüren etkenler oluyor. * Hane halkının t..

BURSA İNŞAAT TV