iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Emlakçıyla Sözleşme İmzalarken Dikkat!
04.03.2020 12:04

Emlakçıyla yapılan sözleşmelerde mülk sahibinin imzasının olma şartı aranmıyor. İddiaya göre, bir dairenin satımı için mülk sahibiyle tellallık sözleşmesi imzalayan emlakçı, daireye alıcı buldu. Satıştan sonra emlakçı, sözleşmede belirtilen satış miktarının yüzde 3 oranındaki komisyon ücretini alamadı. Bursa'da alacağını..

İMSİAD Bursa'da Yeni Dönemin İlk Semineri
03.03.2020 11:18

İMSİAD Dernek Merkezi'nde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yapı Denetim Şube Müdürü Mesut Gül, Yapı Denetim Şube Müdürlüğü İnşaat Mühendisi Barış Deli ve Yapım İşleri Şube Müdürlüğünden Pınar Karahan Dursun'un son mevzuatlar hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu seminere, İMSİAD Başkanı Mustafa And..

"Faizsiz Yatırım Sistemi" Katlanarak Büyümeye Devam Ediyor
02.03.2020 14:20

Türkiye’de konut maliyetlerinin yüksek olması ve kredi ile alınan konutlarda bir de faiz baskısı nedeniyle vatandaşların tercih ettiği “faizsiz ev alma sistemi” her geçen gün vatandaşlar tarafından daha fazla tercih edilir hale geldi. Kredili sistemin tam olarak ihtiyacı karşılamadığı ve yüksek maliyet doğurduğu için ev ve araba almak için..

Binalarda İskana Dikkat!
01.03.2020 13:07

Ev alırken iyi araştırma yapmak çok önemli. Gözden kaçırdığınız en ufak bir detay, ileride büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Örneğin, mal sahibinden bir ev alacaksınız, tapusuna baktığınızda 'kat irtifakı' ya da 'kat mülkiyeti' olarak farklı ibareler gördünüz Posta'dan Meltem Kara Söyleyenoğlu'n..

BURSA İNŞAAT TV