iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
İnşaat Sektörü ile Büyüme Arasındaki İlişki Koptu
05.03.2020 02:00

EKONOMİ SERVİSİ İnşaat malzemesi sektörünün çatı kuruluşu Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), yapı sektörü ve ekonomi çevreleri tarafından dikkatle izlenen aylık sektör raporunu açıkladı. ‘Türkiye İMSAD Şubat 2020 Sektör Raporu’na göre; inşaat sektörünün yüzde 8..

Emlakçıyla Sözleşme İmzalarken Dikkat!
04.03.2020 12:04

Emlakçıyla yapılan sözleşmelerde mülk sahibinin imzasının olma şartı aranmıyor. İddiaya göre, bir dairenin satımı için mülk sahibiyle tellallık sözleşmesi imzalayan emlakçı, daireye alıcı buldu. Satıştan sonra emlakçı, sözleşmede belirtilen satış miktarının yüzde 3 oranındaki komisyon ücretini alamadı. Bursa'da alacağını..

İMSİAD Bursa'da Yeni Dönemin İlk Semineri
03.03.2020 11:18

İMSİAD Dernek Merkezi'nde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yapı Denetim Şube Müdürü Mesut Gül, Yapı Denetim Şube Müdürlüğü İnşaat Mühendisi Barış Deli ve Yapım İşleri Şube Müdürlüğünden Pınar Karahan Dursun'un son mevzuatlar hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu seminere, İMSİAD Başkanı Mustafa And..

"Faizsiz Yatırım Sistemi" Katlanarak Büyümeye Devam Ediyor
02.03.2020 14:20

Türkiye’de konut maliyetlerinin yüksek olması ve kredi ile alınan konutlarda bir de faiz baskısı nedeniyle vatandaşların tercih ettiği “faizsiz ev alma sistemi” her geçen gün vatandaşlar tarafından daha fazla tercih edilir hale geldi. Kredili sistemin tam olarak ihtiyacı karşılamadığı ve yüksek maliyet doğurduğu için ev ve araba almak için..

BURSA İNŞAAT TV