iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
Kentsel Dönüşümde Yeni Dönem
27.02.2020 13:53

Kentsel dönüşümün önündeki en büyük engellerden birisi olan 'plan uygulama iptâlleri' dönemi sona eriyor. Mülkiyet meselelerinden kaynaklanan bu iptallerin sağlıklı kentleşmenin süreçlerini aksattığına dikkat çeken Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Bu problemlerden dolayı dönüşüm süre..

Osmangazi'den Öğrenciler İçin Modern Yurt
25.02.2020 14:57

Eğitime destek ve gençlere yönelik hizmetler konusunda sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde olan Osmangazi Belediyesi, Kükürtlü Mahallesi'nde İlim Yayma Cemiyeti işbirliğinde yurt binası inşa ediyor. Toplam 2 bin 785 metrekare inşaat alanına sahip yurt, 7 kat olarak inşa edilecek. Zemin katta idari kısımların yer alacağı yurdun diğer katlarında 4 y..

İMO Bursa Şubesi'nde kazanan o isim oldu!
24.02.2020 07:53

İMO Bursa Şubesinde kongre heyecanı yaşandı. Kongrede Çalışma Grubu adına mevcut başkan Mehmet Albayrak, Çağdaş Mühendisler Grubu adına Kemal Cüneyt Erdem'in listeleri yarıştı. ÇALIŞMA GRUBU LİSTESİ Mehmet Albayrak, Elif Kibar Topcu, Cevat Şahin, Alper Dağdelen, Prof. Dr. Babür Deliktaş, Yükseler Göktaş, Korhan Başaralı, Ahsen Kurnu&cc..

Emniyet'e Modern Polis Merkezi
21.02.2020 11:38

Osmangazi Belediyesi, depreme dayanıksız olduğu için boşaltılarak yıkılan Gülbahçe Polis Merkezi'nin yerine Küçükbalıklı Mahallesi'nde modern bir polis merkezi inşa ediyor. Toplam 2 bin 132 metrekare alan üzerine inşa edilen Küçükbalıklı Polis Merkezi, iki kattan oluşuyor. 22 araçlık otoparkı, modern mimarisi ve emniyet birim..

BURSA İNŞAAT TV