iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat
'Büyükşehir, Mudanya'nın taleplerini karşılamıyor'
27.11.2019 10:28

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Büyükşehir Belediyesi'nin, vatandaşların taleplerini karşılamadığını iddia etti. Ana arterlerde bakım ve onarım talep eden Mudanyalıların dilekçelerini Büyükşehir Belediyesi'ne ilettiklerini kaydeden Başkan Türkyılmaz, "Mudanyalılardan sürekli ana arterlerdeki yol ve kaldırımlarla ilgili talepler a..

Gemlik çıkışında trafik rahatlayacak
26.11.2019 18:44

Gemlik Belediyesi yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan köy ve ilçe merkezlerindeki ara sokaklarda parke taş çalışmasına sürdüren ekipler, Serbest Bölge, İslamköy ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nun arkasından yol yapım çalışmasında sona yaklaştı. Yaklaşık bir kilometre uzunluğunda ve on sekiz metre genişliği bulunan yolun Gemlik..

Bursa'daki o otel inşaatı yıkılacak
26.11.2019 18:35

Özelleştirme İdaresi, Yeni Çelikpalas Oteli'nin yarım kalan inşaatı ve arsası için 10 katlı ve 2,35 emsalli yapılaşma izni vermiş, 12 Kasım 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararı 13 Kasım 2019 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanmıştı. Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Osmangazi Belediyesi by-pass edilerek alınan karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni kararıyla ipta..

Ankara'dan Bursa için 2 talimat!
26.11.2019 13:02

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın seçim vaatlerinden biri, Bursaray Emek İstasyonu'nun Şehir Hastanesi'ne bağlanmasıydı. Aktaş, bu yatırımın yerel kaynaklar ile değil de Ankara'nın desteği ile yapılması için bir dizi ziyaret gerçekleştirmiş ve destek istemişti. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde Bursa..

BURSA İNŞAAT TV