iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat

Gökçadır İnşaat LTD. ŞTİ.

İnsan yapımı ve kalitenin en üst düzey uygulamalarından birinin uçak olduğunu varsayarak Sinek konusunda yorumlar yapmayı denermisiniz. Bu bakış açısı ile yaratılmış en kaliteli ürünün insan olduğunu kabul ediyorsak, neden bu kalite kendi yaşam sürecinin daha kaliteli olması adına daha mucizevi gelişmeler sağlayamasın. Eğer İnsan isek, Hayal gücümüzü zorlamaya, daha iyi ve daha güzeli aramaya mecburuz..Unutmayalım ki kalite çoğu zaman sadece bir bakış açısı, dikkat, uyum, titizlik yada detaylarda gizlidir.. 

Vizyonumuz;

Gökçadır İnşaat Turizm Tekstil ve Pazarlama Dış Tic.Ltd. Şti., tüm felsefesini insan mutluluğu ve kalite üzerine kurmuştur... Amacı insanı mutlu eden, kaliteyi yaşatan projeler üretmek, üretim, ticaret yada pazarlamada kaliteyi önce aynada görmek, sonra yaşama yansıtmaktır... Bu manada girilen tüm iş dallarında vizyonu, önce kalitedir. Çünkü inanmaktadır ki, en kaliteli varlık İNSAN`dır ve kendisinden daha az kaliteli ürüne layık değildir..

Misyonumuz;

İnanmaktayız ki, en kaliteli varlık İNSAN`dır ve kendisinden daha az kaliteli ürüne layık değildir.. Şirketimizin misyonu bu anlayışı yaşamın her alanına yaymaktır.. Bu nedenledir ki firmamızın girdiği her iş alanında önce kalite anlayışı ön planda olmuş ve olacaktır.. 

İletişim

Ofis Gökçadır

23 Nisan Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:22 Ofis Gökçadır Nilüfer BURSA

  • 38+ Daire
  • 1 Blok
  • 36 - 400 M2 Aralıkları
Detaylar

Gökçadır Nüans

Ataevler Mh. Umut Sk.

  • 20+ Daire
  • 2 Blok
  • 100-160 M2 Aralıkları
Detaylar