iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat

FSM KUYUMCULUK EML. İNŞ. AKAR. SAN VE TİC. LTD ŞTİ

Hakkımızda

1985 yılından itibaren inşaat alanında yapsat hizmeti veren firmamız 2010 yılında kurumsallaşarak FSM İnşaat ve Kuyumculuk adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan itibaren güvenilir konut alanları politikasıyla günün üst düzey malzeme ve işçiliklerini, tedarikçilerinin en iyisini seçme yolunda genç dinamizmiyle hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Yapılan yapılarda Temelden satış sonrası desteğe kadar kendi bünyesinden yetiştirdiği denetçilerle sürekli çalışanını kontrol edip hatayı minimize edecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon

Sektörde istikrar sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümek sektörün önde gelen ve örnek alınan firmalarından olmak kaliteli ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını büyüterek şirketimizi gelecek asırlara taşımak.

Vizyon

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına yeni projeler üretmek yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak sürekli gelişerek ve büyüyerek, sektörün önde gelen firmalarından olmak.

Değerlerimiz

Gönüllü,duyarlı,hassas,farklı,öz’üne güvenen ve inanan,

Müşterilerimizin derdini derdimiz,borcunu borcumuz bildiğimiz sorumluluğuna sahip,

Hizmette fark gözetmeyen,

Her daim daha iyiyi arayan,gözeten ve kollayan,

Hayatlarınıza anlam ve değer katan.

İletişim

Komşupark Evleri

Ataevler Mah. Gazi Osman Paşa Cad. Sedir 230. Sok. No:11

  • 110+ Daire
  • 6 Blok
  • 167.00 - 135.00 M2 Aralıkları
Detaylar