Ban Yapı A.Ş.

Ban Yapı inşaat sektöründe her ne kadar çok eski olmasa da temeli uzun yıllardır sektörde adını başarıyla yaşatan Banoto’ya dayanmaktadır. 1987 yılından bu yana Bursa ve İnegöl’de Fiat ana bayilikleri, yetkili servis, yedek parça üzerine hizmet veren Banoto hemen herkesin güvenini kazanmış köklü bir kuruluştur. Yapısının temelinde köklü bir kuruluşla yola çıkan Ban Yapı, arkasındaki güçten aldığı destekle taviz vermeden yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Yapının gücünü temsil eden Ban Yapı, temelindeki anlayış üzerine kendini inşaa etmiştir. Belli bir disiplini esas alarak planlama yapan, bu doğrultuda planlarını harekete geçiren Ban Yapı verdiği sözlerin arkasında sonuna kadar durmuş ve duracaktır.

 

Ban Yapı olarak başladığımız her projeyi taahhüt ettiğimiz gibi eksiksiz olarak teslim etmeyi misyon haline getirdik. Bu nedenle tüm projelerimiz başından sonuna kadar profesyonel bir ekip tarafından özenle takip edilmektedir. Sizlere güvenli ve huzurlu yapılar sunmak için işimizi tutkuyla yapıyoruz. Sizlere sadece konut değil bir yuva verdiğimizi bilmenin sorumluluğunu her zaman taşıyoruz.

İletişim