Aksay Yapı İnşaat

Biz Aksay İnşaat Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz Aksay İnşaat Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

 

Misyonumuz;

AKSAY, toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz;

AKSAY, her zaman “Yeniliklerin Mimarı Olma’’ ilkesiyle hareket etmiş, yatırım yaptığı tüm alanlarda modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşa etmeyi vizyon olarak benimsemiştir. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmelliyetçi üretim politikasıyla bölgelerin, şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedef haline getirmiştir. AKSAY, omuz omuza çalışmanın verdiği gücü halkının beklentileri doğrultusunda Aksay İnşaat Grup’una yakışan nitelikli ve ayrıcalıklı eserler inşa etmeye devam edecektir.

İletişim