iletisim@bursainsaat.com
Bursa İnşaat

Akal İnşaat

ADIMIZ;

BU GÜVENİN TEMELİNDE Markamızın temsil ettiği güvenin; yaşamıza yaraşır bir armağan olması, bizim en değerli ödülümüz Akal İnşaat, insan hayatına, yatırıma değer katacak projelerle yükseliyor. Son yılların en çok prim yapan, gayrimenkul araştırmalarında en çok tercih edilen bölgesi Yunuseli’de AKALKENT & AKALKENT PLUS’ı hayatınıza sunuyor. Yapı standartlarıyla, bütünsel dekorasyon konseptiyle, mimari çizgisiyle AKALKENT, Yunuseli’nin simge yaşam projesi olacak. Bu mutluluğun içinde yer almak sizin de hakkınız. Hem konforunu yaşayacak, hem de hep değerlenecek bir yatırıma ortak olacaksınız.

VİZYONUMUZ;

Akal inşaat, kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bununla beraber, Akal İnşaati müşterilerinin çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda "güven inşaa eder felsefesini projelerinde hayata geçirmektedir.

MİSYONUMUZ;

Akal İnşaat; toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan farklı iş alanlarındaki birikim ve deneyimini, inşaat alanına taşıyarak, yatırımcı kimliğiyle büyümeyi öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayan firmamız; modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinda oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Bunun için Akal İnşaat geleneksel müteahhit kaliplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni fonksiyonel ve estetik değerler katarak projelerini gerçekleştirme hedefine odaklanmıştır. Akal İnşaat, müşteri memnuniyetini sağlayıp samimi güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmakla beraber kaliteli projeler hazırlayıp, yeni güvenilir, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.

İletişim

AKALKENT

Yunuseli Mh., 16. Bahar Sk

  • 35+ Daire
  • 3 Blok
  • 127 - 232 M2 Aralıkları
Detaylar

AKALKENT PLUS

Yunuseli mah.

  • 48+ Daire
  • 2 Blok
  • 101 - 141 M2 Aralıkları
Detaylar